Bize Ulaşın : 0543 398 11 12  /  info@kafkasturizm.com.tr

Kafkas Turizm | Okan Üniversitesi Öğrenci Servisi

Kafkas Turizm Öğrenci Taşımacılığı​ ; öğrenci taşımacılığında hizmeti en üst düzeye çıkarmayı ve güvenilir taşımacılık yapmayı ilke haline getirmiştir.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sonra hizmete başlatılır.

Kocaeli nin her bölgesinden kapınızın önünden Okan Üniversitesi öğrenci servisi hizmeti sunmaktayız.   

Okan Üniversitesi öğrenci  servisi olarak tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlarımız ile öğrencilerimizin zamanında ulaşımını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortaları ile sigortalanmaktadır.

Sakarya Üniversitesi  Öğrenci Servis​ çalışanları her zaman güler yüzlü olup, öğrencilerimize saygı, sevgi çerçevesinde taşımacılığı sevdirmeyi prensip edinmiştir.

okan üniversitesi öğrenci servisi,okan üniversitesi öğrenci taşımacılığı,okan üniversitesi öğrenci taşıma ,okan üniversitesine servis,okan üniversitesi öğrenci ulaşım

İstanbul´da yaşayan öğrencilerimiz ailenizin yanından ayrılmak zorunda kalmadan, yurt ve barınma problemi olmadan okula geç kaldım endişesi yaşamadan, Kocaeli Üniversitesinde okuyabilirler.

Kafkas Turizm üniversite öğrenci servisi sayesinde İstanbul ve kocaeli içinde bir okulda okuyor gibi sabah bulunduğunuz semtten servisimize binip derslere geç kalmadan zamanında Kocaeli Üniversitesine götürüyoruz. Öğrenci taşımacılığı Kafkas turizm olarak Derslerin bitiminden sonra okuldan alınıp evinize en yakın durakta bırakıyoruz.Mesafe sizin için dert olamasın, servisimiz sayesinde Kocaeli Üniversitesini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri Odaklı

Hizmet Garantisi Veriyoruz

Profesyonel Ekip

İşini Bilen Bir Ekibiz

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Bize Ulaşın

0 543 398 11  12

0 544 222 24 01

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin