Bize Ulaşın : 0543 398 11 12  /  info@kafkasturizm.com.tr

Kafkas Turizm |Kocaeli  Personel Taşımacılığı

Kafkas Turizm ; Kamu ve özel kuruluşlarının, belirleyeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra modern, bakımlı, konforlu araçlarımızla ve deneyimli sürücülerimizle sektörde seçkin bir yere sahibiz.

Kocaeli  personel taşımacılığı sektöründe kaliteye verdiğimiz önem kadar, zamanlamaya da önem vermekteyiz. Çalışmakta olan firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.

Kocaeli  personel taşımacılığı  en önemli hususlardan biri yasal yükümlülüklere uymaktır. Bizler Kafkas Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.. Kafkas Turizm filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortaları ile sigortalanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri Odaklı

Hizmet Garantisi Veriyoruz

Profesyonel Ekip

İşini Bilen Bir Ekibiz

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Bize Ulaşın

0 543 398 11  12

0 544 222 24 01

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin